صفحه اصلی  >  محصولات  >  قبل از تمرین

اکستریم اسپید شات


اکستریم اسپید شات
توضیحات
ترکیبات
توصیه ها
دانلود

ابر دوز ۳۰۷۵ میلی گرمی از ترکیبات انرژی زا همه در یک آمپول!

قابلیت جذب فوق العاده!

تاثیر فوق سریع!

خسته اید؟ - با وجود این محصول خستگی دیگر بی معنی است!

 

فراورده انرژی زا جدید با فرمولاسیون ویژه. ترکیبات اکستریم اسپید شات به گونه ای انتخاب شده اند که هم زمان هم مکمل می باشند و هم تاثیر گذاری یکدیگر را تشدید میکنند. این محصول تاثیر بی نظیر خود را مدیون ابر دوز منحصر به فرد (۳۰۷۵ میلی گرم) از ترکیبات انرژی زایی است که به دقت انتخاب شده اند و در ترکیب با هم یک ماتریس انرژی فوق العاده ای را به وجود آورده اند.

 

در تولید این محصول از متد جدید Liquid Technology به منظور افزایش حداکثری تاثیر گذاری و نیز نرخ جذب ترکیبات به کار برده شده در آن، استفاده شده است. این محصول استثنایی در آمپول های ۲۵ میلی لیتری بسته بندی شده است که امکان استفاده سریع و آسان آن را در هر مکان و در هر زمان فراهم میسازد.

 

شیوه عملکرد این محصول چگونه است؟

 

تمام ترکیبات این محصول به گونه ای انتخاب شده اند که هم زمان هم مکمل باشند و هم تاثیر گذاری یکدیگر را تشدید کنند و این یعنی انرژی مطلق! ترکیب منحصر به فرد اکستریم اسپید شات به گونه ای طراحی شده است که موجب تشدید حداکثری عملکرد این محصول و نیز آزاد سازی کنترل شده انرژی در بدن در زمان کمبود آن، می شود.

 

فواید سودمند ترکیبات منحصر به فرد این محصول چیست؟

 

این محصول یک مکمل غذایی در فرم مایع است که حاوی کافئین، عصاره گوارانا و سایر ویتامین ها می باشد. ترکیبی که دقیقا به نیاز ماهیچه ها برای عملکرد بهتر پاسخ می دهد و به طور ویژه مورد مصرف ورزشکاران است.

 

این محصول منحصرا برای افرادی طراحی شده که فعالیت بدنی و ذهنی بالا دارند.


محصولات دیگر

کراتین اکسپلود پودر

ترکیبی پیشرفته با میزان جذب متفاوت بوده و به شکل کراتین میباشد. مصرف کراتین عملکرد فیزیکی را در کوتاه مدت با شدت بالا و در مسابقات تکرار شونده (اشاره به مصرف روزانه ۳ گرم کراتین) افزایش میدهد.

کراتین اکسپلود پودر

اطلاعات بیشتر

Designed & Developed by NOAD.DIGITAL Your Digital Partner