صفحه اصلی  >  محصولات  >  قبل از تمرین

ردویلر شات


ردویلر شات
توضیحات
ترکیبات
توصیه ها
دانلود

ردویلر شات یک نوشیدنی قوی با ترکیباتی زیرکانه و معجزه آسا!

 

محصولی کاملا متفاوت با آنچه تا به حال امتحان کرده اید!

یکی از زیرکانه ترین ترکیباتی که تا کنون توسط متخصصان ما تولید شده است!

مناسب برای قبل از تمرین! 

 

ویژگی های ردویلر شات

 

 • نوشیدنی سرشار از انرژی
 • یک ترکیب بهینه از بتا آلانین، تورین، کافئین، ال- تیروزین و عصاره فلفل قرمز
 • محتوی ترکیبات مجازی که به لحاظ قانونی می توانند در مواد غذایی مورد استفاده قرار گیرند.
 • تعداد و نوع مواد تشکیل دهنده در هر واحد پس از مشورت با متخصصان انتخاب شده است.
 • مورد تایید استانداردهای سختگیرانه در خصوص عدم وجود فلزات سنگین و آلودگی باکتریایی
 • طعم بی سابقه و بسیار عالی
 • ۲ واحد مگا تجمیع شده در ۱ آمپول
 • بدون شکر و چربی اضافی
 • اثر بخشی این محصول بر روی گروهی از افراد و ورزشکاران چه در رشته پرورش اندام و چه در حوزه ورزش های قدرتی و استقامتی که نیاز به حداکثر توان، تمرکز و بالا بردن ظرفیت فیزیکی بدن دارند، مورد آزمایش قرار گرفته است.

 

توجه! هیچگاه تمامی محتویات آمپول را به یکباره ننوشید!

 

زمانی که شما احساس بی انگیزه شدن می کنید و ماهیچه های شما به محرک های بیشتری نیاز دارند، استفاده از این محصول به عنوان ابزاری قدرتمند خواهد بود تا کیفیت تمرینات شما را برای همیشه بهود بخشد.

 

ردویلر شات به عنوان یک محرک پیشرفته برای سیستم عصبی مرکزی محسوب می شود که موجب تحریک شدید و نیز افزایش سرعت سیستم هدایت اعصاب و تمرکز است. این فرمول حتی برای شدید ترین و سخت ترین تمرینات نیز قابل استفاده است.

 

طرز کار ردویلر شات:

 

 • یک دوز غول آسا از بتا آلانین- 6000 میلی گرم در هر آمپول! بتا آلانین، به عنوان بستری برای ترکیبات Carnosine جهت حصول اطمینان از تامین مستمر آن، در نظر گرفته شده که به افزایش ثبات pH  در محیط داخل سلولی کمک میکند (تعادل اسید و باز)، و این قضیه خود موجب بهبود تولید انرژی در سلول های ماهیچه ای می شود و استقامت و تمرکز بدن را در حین انجام تمرینات به دنبال دارد.

 

 • تورین - 1000 میلی گرم در هر آمپول! استفاده از تورین قبل از فعالیت بدنی به طور قابل توجهی سبب بهبود استقامت بدن می شود، دلیل آن تسهیل عملکرد های Ca2 + در کانال های سلول های عضلانی است که در چرخه سیستولیک - دیاستولیک نقش دارند.

 

تورین با کافئین به صورت ترکیبی عمل میکند. علاوه بر این، این ترکیب با تثبیت غشاء سلول های عضلانی، از ماهیچه ها در حین انجام تمرینات شدید محافظت میکند و همچنین باعث افزایش حجم توده های عضلانی می شود و از طریق فعال سازی مسیر mTOR، کیناز و انسولین وابسته به آن مسیرهای آنابولیک وابسته، موجب افزایش قدرت بدنی می شوند.

 

تورین همچنین اثر بخشی اکسیداسیون سلول های چربی را افزایش می دهد و میزان چربی سوزی بافت های چربی را نیز بیشتر می کند. (رادرفورد و همکاران، 2010).


محصولات دیگر

کراتین اکسپلود پودر

ترکیبی پیشرفته با میزان جذب متفاوت بوده و به شکل کراتین میباشد. مصرف کراتین عملکرد فیزیکی را در کوتاه مدت با شدت بالا و در مسابقات تکرار شونده (اشاره به مصرف روزانه ۳ گرم کراتین) افزایش میدهد.

کراتین اکسپلود پودر

اطلاعات بیشتر

Designed & Developed by NOAD.DIGITAL Your Digital Partner