صفحه اصلی  >  محصولات  >  آمینو اسیدها

آمینو ایی ای آنابول اکسپلود


آمینو ایی ای آنابول اکسپلود
توضیحات
ترکیبات
توصیه ها
دانلود

ای آ آنابول ترکیبی است از عملکرد همگام  EAA و BCAA اضافه ، ال – گلوتامین و ال – آلانین.

محصول آمینو اسید درجه یک خصوصاٌ بر اساس فرم های خالص غیر دارویی آمینو اسیدی.

ترکیب آمینو ای آ آنابول اکسپلود اساساً بر اساس آمینو اسید های اگزوژنیک میباشد (EAA : ال – لوسین ، ال – لیسین ، ال – والین ، ال- ایزولوسین، ال- ترئونین ، ال- فنیلا لانین + ال- تیروسین ، ال – هیستیدین ، ال- سیستئین + ال – متیئونین ، ال – تریپتوفان) که بر اساس این حقیقت بدن انسان قادر به تولید آن ها به تنهایی نمیباشد  و میبایست از منبعی خارج از بدن و از طریق غذا و در قالب مکمل غذایی تامین شود.

اگر هریک از این ترکیبات ضروری وجود نداشته باشند، باعث محدودیت در تولید پروتئین بدن شده و فرآیند دوباره سازی عضله به تعویق افتاده، کاتابولیسم بالا رفته و تاثیر منفی بر راه های متابولیک میگذارند که آمینو اسید های اگزو ژنیک در آمینو ای آنابول اکسپلود بر اساس نیاز به EAA و متد نسبت های معین و مقدار نیاز روزانه گروه (نیاز تقریبی) توسط کارشناسان WHO/FAO/UNU در گزارش سال ۲۰۰۷ منعکس شده است .

با در نظر گرفتن نیاز اشخاص ورزشکار محصول با آمینو اسیدهای شاخه ای (BCAA) و آنتی کاتابولیسم بسیار قوی واثر آنابولیک روی بافت عضلانی، غنی شده است .

در هنگام تمرین اشخاص، مصرف  آمینو ای آ آنابول اکسپلود به نظر ضروری میرسد و نقش مهمی را در فرآیند دوباره سازی آمینو اسیدها، ال گلوتامین، ال آلانین، در زمان پس از تمرین ایفا میکند.

ال گلوتامین، ذخایر نیتروژن در درون سلول هاست و جزو گروه های خیلی موثر آمینو ها برای استفاده در زمان فرآیند پس از تمرین میباشد  .

ال – آلانین همچنین در ساخت ساختار پروتئینی بدن نقش  جسته و همچنین بخشی از گردش نقل و انتقال در فرآیند گلوکوژنسیس بوده، بعلاوه آنکه مقدار منابع دوباره سازی انرژی بدن را برای ذخیره گلیکوژن عضله – کبد بالا میبرد.

کاربرد آمینو اسیدهای با شکل آزاد در این محصول باعث میشود که مقدار جذب آنها در خون بالا رفته، در حالیکه همزمان، مدت مورد نیاز از هنگام مصرف محصول تا زمان تاثیر گذاری آن را کوتاه میکند .

این فرآیند همچنان از طریق مصرف شکل پودری محصول با آماده سازی آسان آن برای نوشیدنی خوش طعم و قابل جذب فراهم شده است. غنی سازی آمینو ای آ آنابول اکسپلود با ویتامین ها از گروه ب، جذب آمینو اسیدها ی محصول را بهبود بخشیده و درصد متابولیک در بدن را تضمین میکند.


کراتین اکسپلود پادر

ترکیبی پیشرفته با میزان جذب متفاوت بوده و به شکل کراتین میباشد. مصرف کراتین عملکرد فیزیکی را در کوتاه مدت با شدت بالا و در مسابقات تکرار شونده (اشاره به مصرف روزانه ۳ گرم کراتین) افزایش میدهد.

کراتین اکسپلود پادر

اطلاعات بیشتر

Designed & Developed by NOAD.DIGITAL Your Digital Partner