صفحه اصلی  >  محصولات  >  پروتئین ها

پیور وی ایزولیت ۹۵


پیور وی ایزولیت ۹۵
توضیحات
ترکیبات
توصیه ها
دانلود

كار آيي: 

  • تقویت کننده سیستم های قلبی،عروقی،عصبی و دفاعی بدن
  • تقویت کننده فرآیند سوخت و ساز در حین تمرین ورزشی
  • با ارزش ترین منبع رژیم پروتئینی برای ورزشکاران با کار آیی بالا    
  • افزايش قدرت و جلوگيري از ضعف بدن
  • كمك به بازسازي ماهيچه ها

 

تعريف عمومي : 
پیور وی ایزولیت ۹۵، پروتئین آب پنیر مجزا (با بهترین کیفیت و بدون لاکتوز، پروتئین  جدا شده آب پنیر خالص (WPI)  بوده که باعث تقویت  فر آیند متابولیک طبیعی در حین تمرینات بدنی سنگین شده و دریافت پروتئین را افزایش می دهد. پروتئین تجزیه شده پنیر دارای بالاترین ارزش غذایی و فعالیت های آنابولیکی در مجموعه رژیم های پروتئینی محسوب می شوند. به علت فرآیند تبادل یون ها، با حفظ طبیعت تغییرنیافته، تمامی ساختار و فعالیت عملکرد پروتئین وی، بتا- لکتوگلوبولین، آلفا- لکتوآلبومین، ایمونوگلوبولین، پلاسما آلبومین، لاکتوفرین، لاکتو ترنسفرین، سرولوپلاسمین، فوسفولیکو پروتئین، پروتئاززو پپتونزحفظ  میشود .
با توجه به ارزش غذایی زیاد و فعالیت آنابولیکی پروتئین های تجزیه شده وی(پنیر) به عنوان با ارزش ترین منبع رژیم پروتئینی برای ورزشکاران با کار آیی بالا و افراد فعال به شمار می رود. 

تعريف تخصصي:        

پروتئین آب پنیر مجزا، ارزش غذایی بسیار بالایش را مدیون قابلیت حلال  بالا و فشار اسموزی پروتئین تغییر نیافته خود و تا حدودی به دلیل وجود آمینو اسیدهای تولید داخل و خارج بدن و آمینو اسید های چند شاخه ای(بی سی ای ای) و گلوتامین میباشد. فعالیت آنابولیک زیاد، جدا از ارزش غذایی بالا، نتیجه شاخص های متابولیکی کل پروتئین های آب پنیر  و همچنین پپتید ها و مایکرو پپتید های فرم گرفته حاصل از نقل وانتقالانشان هستند. این مواد همانند عوامل رشد آنابولیک پپتید عمل میکنند. آنها انتقال آمینو اسیدها را به سلول های عضلات تسهیل نموده و آنابولیسم را تحریک میکنند.
آنتی اکسیدان ها را حفظ کرده، لیزوزوم ها را تثبیت نموده و از فعالیت آنزیم های لیزوزمی کاتابولیک جلوگیری میکنند. باعث تقویت سیستم قلبی و عروقی، عصبی و سیستم دفاعی بدن میشوند. 


محصولات دیگر

کراتین اکسپلود پادر

ترکیبی پیشرفته با میزان جذب متفاوت بوده و به شکل کراتین میباشد. مصرف کراتین عملکرد فیزیکی را در کوتاه مدت با شدت بالا و در مسابقات تکرار شونده (اشاره به مصرف روزانه ۳ گرم کراتین) افزایش میدهد.

کراتین اکسپلود پادر

اطلاعات بیشتر

Designed & Developed by NOAD.DIGITAL Your Digital Partner