صفحه اصلی  >  محصولات  >  پروتئین ها

سیستم پروتئین ۸۰


سیستم پروتئین ۸۰
توضیحات
ترکیبات
توصیه ها
دانلود

كار آيي  :

  • حاوی بالاترین مقدار پروتئین در بین محصولات
  • افزایش دهنده حجم عضلانی
  • مناسب تمرینات سنگین بدنی
  • افزایش دهنده انتقال پروتئین
  • مانع عکس العمل های کاتابولیکی و تجزیه عضلانی
  • تعدیل کننده مثبت ازت
  • افزايش قدرت و جلوگيري از ضعف بدن

 

 

 تعريف عمومي : 
الیمپ ۸۰ محصولی کنسنترات (غلظت یافت) حاوی پروتئین بالاست که برای مکمل رژیمی ورزشکاران حرفه ای، افردی که تمرینات بدنی سنگین میکنند و همچنین افرادی که پس از آسیب دیدگی مجدداً قصد ورزش دارند، طراحی شده است. خصوصاً مناسب ورزشکاران قدرتی، ورزشکاران استقامتی و قدرتی و بدن ساز ها تولید شده است.  
الیمپ ۸۰ رشد مثبت حجم عضلانی و قدرت را از طریق افزایش انتقال پروتئین پرکیفیت را تضمین میکند.  الیمپ ۸۰ حاوی پروتئین های تکثیر غنی در آمینو اسیدهای برونزاد به همراه زنجیره آمینو اسید های شاخه ای برونزاد بوده که  باعث تعادل مثبت ازت در حین تمرین میشود.
طعم های موجود: وانیل، شکلات، توت فرنگی و موز.


تعريف تخصصي :
این محصول محرک  آنابولیسم پروتئین های عضلات بوده و همزمان ازعکس العمل های کاتابولیک در فرآیند های انرژی تمرینات بدنی جلوگیری می نماید. الیمپ 80 دارای بالاترین مقدار پروتئین در بین محصولات می باشد. حاوی مواد منتخب و در عین حال دارای قابلیت هضم  و فرمول تکثیر آسان  می باشد.
الیمپ ۸۰، ترکیبی شامل فعال کننده های متابولیک، ال-کارنتین و لسیتین که کلین و اینوسیتول را انتقال می دهند می باشد. علاوه بر آن حاوی ترکیبی از ویتامین ها و مواد معدنی مناسب به همراه عناصری مانند (کرومیوم، سلنیوم، مولیبدنوم ) در مقادیر متنابهی بوده که سیر طبیعی فرآیند های متابولیک در حین تمرینات سنگین بدنی و دریافت بالای پروتئین های متابولیسم را تضمین می سازد. به علت تصفیه  فوق العاده دقیق پروتئین های آب پنیر و سفیده تخم مرغ ، محصولی برای کاربرد روزانه و یک وعده پروتئینی مناسب برای قبل از رفتن به رختخوا ب می باشد.


محصولات دیگر

کراتین اکسپلود پادر

ترکیبی پیشرفته با میزان جذب متفاوت بوده و به شکل کراتین میباشد. مصرف کراتین عملکرد فیزیکی را در کوتاه مدت با شدت بالا و در مسابقات تکرار شونده (اشاره به مصرف روزانه ۳ گرم کراتین) افزایش میدهد.

کراتین اکسپلود پادر

اطلاعات بیشتر

Designed & Developed by NOAD.DIGITAL Your Digital Partner