صفحه اصلی  >  محصولات  >  آمینو اسیدها

ماسل مینو استیج ۲


ماسل مینو استیج ۲
توضیحات
ترکیبات
توصیه ها
دانلود

ماسکل مینو استیج ۲ مجموعه ای از آمینواسیدهای ضروری در بعد از تمرین

۲۵ سال تجربه، صرف هزینه های قابل توجه در بخش تحقیق و توسعه، ساعت ها کار بی وقفه تیم متخصصان و نخبگان بخش تحقیق و توسعه گروه الیمپ در لابراتوارهای مجهز این شرکت، منجر به معرفی و ارایه محصولی دیگر، در کنار سایر محصولات این شرکت گردید. محصولی نوآورانه و جدید که از رقبای خود بسیار پیشی گرفته است.

 

ویژگی های متمایز کننده ماسکل مینو استیج ۲

  • تنها محصول موجود از این دست در بازار که مشابهی ندارد
  • تناسبی منحصر به فرد از آمینواسیدها، مشابه آن چیزی که در پروتیین سلولی فشرده شده میباشد.
  • اولین محصول آمینو اسیدی جهت مصرف در بعد از انجام تمرین
  • بازسازی سریع تر و موثر تر بدن به وسیله تامین مقدار مناسب آمینواسید
  • تعبیه دوز مناسب از مواد ضروری در هر قرص (Mega Tabs®)
  • تطبیق مناسب هر واحد از این محصول با شرایط وزنی و نیاز های بدنی مصرف کننده

ماسکل مینو استیج ۲ در واقع دستاوردی حیرت آور در مقایسه با سایر محصولات موجود در بازار بر پایه  آمینواسید است! ما محصولی را ابداع کردیم که  زنجیره آمینواسید های پروتیین زای آن، با آنچه که در پروتیین سلولی فشرده ( اکتین و میوزین ) وجود دارد کاملا متناسب و منطبق است. شما هیچ مکملی را مشابه این محصول پیدا نخواهید کرد.

تحقیقات نشان داده است فاکتور اصلی در موثر واقع شدن تمرینات و بازسازی بعد از آن، تعداد آمینو اسید های به کار برده شده در یک محصول نیست بلکه تناسب درست آن ها می باشد.

 

علاوه بر این مشخص شده است که اگر میزان آمینواسید دریافتی از مقدار مشخصی بیشتر باشد، ممکن است نتیجه معکوس دهد وتاثیر سو بر میزان تعادل این مواد در بدن داشته باشد. با توجه بر این مساله مقایسه تعداد آمینواسیدهای به کار رفته در محصولات مختلف، امری کاملا غیر منطقی هست! به همین دلیل است که ما مقایسه چنین محصولاتی را بر این اساس کاملا رد می کنیم. براساس تحقیقات انجام شده، بالا بودن تعداد و مقدار آمینواسیدهای به کار رفته در محصولات نه تنها مفید نخواهد بود بلکه موجب تحمیل کار اضافی بر بدن نیز می شود چون در این حالت بدن مجبور است انرژی زیادی را برای هضم و جذب این مقدار اضافی، تلف کند.

به لطف متدهای عالی به کار برده شده در ساخت این محصول، ماسکل استیج ۲ به گونه ای بسیار موثر موجب احیا و بازسازی سلول های پروتیینی بافت های ماهیچه ای که در حین انجام تمرینات آسیب دیده اند، می شود. این نکته بسیار مهم و قابل توجهی است که در مورد دیگر محصولات بر پایه آمینواسید که با متدهای مشابه ساخته شده اند، صادق نیست.

 

همسو با جریان آب شنا نکنید و خودتان را با مصرف محصولات استانداردی که با کیفیت تلقی می شوند، محدود نکنید! خوب بودن و با کیفیت بودن، برای یک محصول کافی نیست! به یاد داشته باشید که در میدان مسابقه فقط بهترین ها برنده می شوند!

 

با این محصول فوق حرفه ای به همه نشان دهید رییس چه کسی است!

برای تاثیرگزاری سریع و کامل این محصول فوق مدرن، پیشنهاد می کنیم قبل از انجام تمرینات نیز از ماسکل مینو استیج ۲  استفاده کنید.


کراتین اکسپلود پادر

ترکیبی پیشرفته با میزان جذب متفاوت بوده و به شکل کراتین میباشد. مصرف کراتین عملکرد فیزیکی را در کوتاه مدت با شدت بالا و در مسابقات تکرار شونده (اشاره به مصرف روزانه ۳ گرم کراتین) افزایش میدهد.

کراتین اکسپلود پادر

اطلاعات بیشتر

Designed & Developed by NOAD.DIGITAL Your Digital Partner