صفحه اصلی  >  محصولات  >  آمینو اسیدها

ماسل مینو استیج ۱


ماسل مینو استیج ۱
توضیحات
ترکیبات
توصیه ها
دانلود

ماسل مینو استیج ۱ مجموعه ای از آمینواسیدهای ضروری قبل از تمرین

 

ماسل مینو استیج ۱ در واقع دستاوردی خارق العاده در مقایسه با سایر محصولات موجود در بازار بر پایه  آمینواسید است! ما محصولی را ابداع کردیم که مقدار آمینو اسیدهای موجود در آن با آنچه که در سلول های ماهیچه ای بدن انسان وجود دارد کاملا منطبق است و شما هیچ مکملی مشابه این محصول را پیدا نخواهید کرد.

 

تحقیقات نشان داده است آنچه که موجب تاثیر بالا و طولانی تر شدن حفظ تعادل در بدن می شود تعداد آمینواسیدهای به کار رفته در این محصول نیست بلکه نسبت مناسب آمینواسیدهای موجود در آن است که با آنچه که در سلول های ماهیچه ای بدن انسان وجود دارد، کاملا متناسب است. به لطف همین موضوع عملکرد و سطح انرژی ماهیچه ها در حین انجام تمرینات ورزشی، برای مدت زمان بیشتری بدون تغییر باقی می ماند.

 

علاوه بر این مشخص شده است که اگر میزان آمینواسید دریافتی از مقدار مشخصی بیشتر باشد، ممکن است نتیجه معکوس دهد وتاثیر سو بر میزان تعادل این مواد در بدن داشته باشد.

 

با توجه بر این مساله مقایسه تعداد آمینواسیدهای به کار رفته در محصولات مختلف، امری کاملا غیر منطقی هست! به همین دلیل است که ما مقایسه چنین محصولاتی را بر این اساس کاملا رد می کنیم.

 

بر اساس تحقیقات انجام شده، بالا بودن تعداد و مقدار آمینواسیدهای به کار رفته در محصولات نه تنها مفید نخواهد بود بلکه موجب تحمیل کار اضافی بر بدن نیز می شود چون در حالت بدن مجبور است انرژی زیادی را برای هضم و جذب این مقدار اضافی، تلف کند.

 

این محصول به لطف داشتن تعداد و مقدار مناسب و متعادل از آمینواسیدهای ضروری، به طور مستقیم بدن را در حفظ تعادل خود (هموستاز) یاری می دهد و در عین حال به ورزشکاران کمک می کند که بتوانند تمرینات شدید تر و طولانی تری را انجام دهند. از این زمان به بعد، با مصرف این محصول می توانید از توان بالقوه بدن خود به صورت حداکثر استفاده کنید.

 

همسو با جریان آب شنا نکنید و خودتان را با مصرف محصولات استانداردی که با کیفیت تلقی می شوند، محدود نکنید! خوب بودن و با کیفیت بودن، برای یک محصول کافی نیست! به یاد داشته باشید که در میدان مسابقه فقط بهترین ها برنده می شوند!

 

با این محصول فوق حرفه ای به همه نشان دهید رییس چه کسی است!

توصیه ما استفاده هم زمان این محصول به همراه ™ALKAGEN می باشد.

 

به لطف تاثیر فوق العاده ALKAGEN™ در حفظ تعادل مناسب pH و نیز نگه داشتن فسفوکراتین در سطح بالا، ما توانسته ایم حفظ تعادل در بدن را تشدید کنیم.

 

ماسل مینو استیج ۱ سنتز صحیح پروتیین داخل سلولی، که وظیفه تولید انرژی را دارد، تضمین می کند.


کراتین اکسپلود پودر

ترکیبی پیشرفته با میزان جذب متفاوت بوده و به شکل کراتین میباشد. مصرف کراتین عملکرد فیزیکی را در کوتاه مدت با شدت بالا و در مسابقات تکرار شونده (اشاره به مصرف روزانه ۳ گرم کراتین) افزایش میدهد.

کراتین اکسپلود پودر

اطلاعات بیشتر

Designed & Developed by NOAD.DIGITAL Your Digital Partner