صفحه اصلی  >  محصولات  >  چربی سوز ها

ال-کارنیتین اکسپلود پودر


ال-کارنیتین اکسپلود پودر
توضیحات
ترکیبات
توصیه ها
دانلود

فرمولاسیون فوق العاده، دز های قدرتمند، طعم لذیذ، عملکرد جامع

 

سری مکمل های اکسپلود شامل موادی است که براساس ترکیبات کاملا نوآورانه طراحی شده است و برای افراد با نیازهای خاص مناسب می باشد.

فرمولاسیون استثنایی این محصول حاصل کار دانشمندان و متخصصان در لابراتورهای گروه الیمپ است.

متخصصان ما برای تولید هر محصول از به روز ترین متدها و تحقیقات انجام گرفته در خصوص رژیم غذایی و مکمل های مورد استفاده ورزشکاران، چه مرد و چه زن، و به طور کلی افراد پر تحرک استفاده می کنند. 

 

 لابراتورهای گروه الیمپ با بیش از ۲۵ سال سابقه در صنعت تولید مکمل های ورزشی، بی شک نقش پر رنگی را در موفقیت های بسیاری از ورزشکاران ایفا کرده است. گروه متخصصان الیمپ این بار نیز دانش و تجربه بی مانند خود را در تولید سری مکمل های اکسپلود به کار گرفته اند.

 

ترکیبات نوآورانه به کار برده شده در هر کدام از سری مکمل های اکسپلود منطبق بر کارآمدترین و به لحاظ دارویی استاندارد ترین مواد موجود در بازار است که همه آن ها مورد آزمایش قرار گرفته اند و مدارک دال بر کیفیت و بی خطر بودن مصرف آن ها مستند سازی شده است.

 

جایگزین ارزان ممنوع!

 

سری مکمل های اکسپلود از ترکیباتی کاملا انحلال پذیر با طعم های میوه ای و معطر ساخته شده است که متناسب با ذایقه شما می توانند با هم مخلوط شوند.

استفاده از فرآوری میکروسازی در فرم های پودری دلیلی برای جذب فوق العاده مواد فعال موجود در هرکدا م از سری محصولات این مکمل های فوق العاده است.

 

امروز ما به شما جدیدترین محصول از سری مکمل های این گروه را معرفی می کنیم.

 

ال کارنتین اکسپلود پودر

 

مقدار دوز بالای ال-کارنتین در هر سه گرم – ۱۵۰۰ میلی گرم

جذب عالی

عملکرد بسیار سریع 

 

ال کارنتین اکسپلود پودر رژیم غذایی شما را با ال –کارنتین غنی شده از منیزیم و ویتامین B6 بهبود می بخشد. همه این موارد به راحتی قابل هضم می باشند که در طعم های فوق العاده عرضه می گردند. 

 

ال-کارنتین چگونه کار میکند؟

 

ال-کارنتین عنصری کلیدی در آخرین مرحله از فراینده تجزیه چربی ها محسوب می شود. 

این ماده اسیدهای چرب آزاد را به جایی که نهایتا عمل اکسیداسیون انجام (میتوکندری) و انرژی انباشته شده در این اسید ها آزاد می شود، هدایت می کند. 

در واقع ال-کارنتین ظرفیت بدن را برای انجام فعالیت های ورزشی افزایش میدهد. 

  

اکسیداسیون موثر اسید های چرب آزاد موجب می شود که این اسیدها دوباره در فرم تری گلیسیرید در بدن ذخیره نشوند و در نتیجه حجم بافت های چربی افزایش نیابد.

 

علاوه براین، تحقیق نشان داده است که منیزیم به موارد زیر کمک میکند:

 

عملکرد درست ماهیچه ها، سیستم عصبی، حفظ عملکرد درست روحی و روانی، کاهش احساس خستگی و کوفتگی، حفظ سلامت دندان ها و استخوان ها و حفظ تعادل الکترولیت.

همچنین منیزیم در سوخت و ساز درست انرژی نقش دارد و به سنتز پروتئین ها کمک می کند.      

 

ویتامین B6 موجود در این محصول نیز بسیار حایز اهمیت است به طوری که به ساخت بسیاری از آنزیم هایی که درعمل سوخت و ساز نقش دارند، کمک می کند و همزمان نیز به طور مستقیم در سوخت و ساز کربوهیدرات ها (ایجاد و تجزیه گلیکوژن های ماهیچه ای) و چربی ها مشارکت می کند.

علاوه بر آن تولید انرژی را نیز افزایش می دهند. ویتامین B6 برای تولید هموگلوبین لازم است و به وسیله مشارکت در ایجاد پادتن ها ایمنی بدن را فزونی می بخشد.      

 

  • قابلیت انحلال مناسب           
  • بسته  بندی مقرون به صرفه
  • سهولت  در اندازه گیری مقدار دوز مناسب 
  • طعم  های فوق العاده 
  • عالی به عنوان مکملی برای آمینو اسید ها و یا ایزوتونیک قبل و یا درحین تمرین

محصولات دیگر

کراتین اکسپلود پودر

ترکیبی پیشرفته با میزان جذب متفاوت بوده و به شکل کراتین میباشد. مصرف کراتین عملکرد فیزیکی را در کوتاه مدت با شدت بالا و در مسابقات تکرار شونده (اشاره به مصرف روزانه ۳ گرم کراتین) افزایش میدهد.

کراتین اکسپلود پودر

اطلاعات بیشتر

Designed & Developed by NOAD.DIGITAL Your Digital Partner