صفحه اصلی  >  محصولات  >  شات های خوراکی

ال-کارنیتین ۳۰۰۰ اكستريم شات


ال-کارنیتین ۳۰۰۰  اكستريم شات
توضیحات
ترکیبات
توصیه ها
دانلود

 كار آيي:

 
بیشترین مقدار ال-کارنتین در قالب آمپول خوراکی 
کاهش دهنده وزن و بافت های چربی
تامین کننده ال-کارنتین برای گیاهخواران
با مقدار دوز اضافی ویتامین ب ۶ 
افزایش دهنده مقاومت سیستم دفاعی بدن 

 

تعريف عمومي: 


دوز ۳۰۰۰ میلی گرم ال-كارنیتین در يك آمپول! با جذب فوق العاده! عملكرد فوق العاده سريع!


لاغري وارد يك مرحلة جديد ميشود!


فرمول مكمل غذايي با ال-کارنتین حاوي بيشترين دوز ۳۰۰۰ میلی گرم ال-کارنتین در يك آمپول موجود در بازار لهستان ميباشد كه با ويتامين B6 نیز تقويت شده است.


اين فرمول از فناوري مايع براي بيشينه كردن ميزان و اثربخشي جذب اجزاء فعال موجود در فرمول استفاده ميكند. كليه اين اقلام در يك آمپول ۲۵ میلی لیتر ضامن راحتي استفاده و امكان حمل به هر نقطه ميباشد.


اين فرآورده براي چه كساني مناسب است؟


اين فرمول ويژه افرادي است كه مي خواهند بافت چربي را كاهش دهند، عملكرد خلاق و تمرين لذتبخش داشته باشند. در ضمن براي افراد گياه خوار جهت تأمين ال–کارنتین مفيد است. بخصوص براي افرادي كه مايل به مصرف قرص و كپسول نيستند مناسب است.


تعريف تخصصي:


ال-کارنتین ۳۰۰۰ اكستريم شات چگونه عمل ميكند؟


ال–کارنتین عنصر اصلي آخرين مرحلة تجزيه چربي است. اين ماده اسيدهاي چرب آزاد را به محل اكسيداسيون نهايي ميبرد (ميتوكندري) و در آنجا انرژي ذخيره شده رها ميشود كه اصولاً ظرفيت تمريني بدن را بهبود ميدهد. رها سازي مؤثر اسيد چرب آزاد تضمين ميكند كه دوباره به شكل تري گليسريد ذخيره نشود و در نتيجه حجم بافت چربي بالا نرود.

 

افزودن ويتامين B6 که جزء بسياري از آنزيم هاي موجود در فرآيند سوخت و ساز است و در تبادلات هيدروكربن نقش دارد (توليد و تجزيه گليگوژن) و در تجزيه چربي مؤثر است، امكان كسب انرژي را افزایش میدهد. ويتامين B6 براي توليد هموگلوبين ضروري است و با مشاركت در ايجاد پادتن ها، مقاومت سیستم دفاعی بدن را افزايش ميدهد.


مزاياي ال-کارنتین اكستريم شات چيست؟


اين فرآورده بالاترين دوز ال-کارنتین را در يك آمپول در بازار لهستان عرضه مي كند. اثر ال- کارنتین با افزودن ويتامين B6 كه هماهنگي عملكرد ال–کارنتین در كسب انرژي طي فعاليت شديد جسمي را نشان ميدهد، تقويت ميگردد. ميزان جذب تركيب انحصاري اجزاء فرمول با استفاده از فرمول فناوري مايع بيشتر ميشود. اين كار موجب جذب فوري ال–کارنتین و ويتامين B6 در جريان خون بدون وقفه معمول در قرص و كپسول ميشود. ال–کارنتین  ۳۰۰۰ نه تنها اثربخش است بلكه داراي رايحه گيلاس و پرتقال مي باشد که بسیار فوق العاده است.
يك آمپول نهایت سهولت در استفاده را عرضه می دارد:


با قابلیت هضم آسان در هر زمان 
نيازي به مصرف قرص و كپسول زياد نيست
می تواند در هر زمانی مصرف شود 
حمل و نقل آن آسان است


محصولات دیگر

کراتین اکسپلود پودر

ترکیبی پیشرفته با میزان جذب متفاوت بوده و به شکل کراتین میباشد. مصرف کراتین عملکرد فیزیکی را در کوتاه مدت با شدت بالا و در مسابقات تکرار شونده (اشاره به مصرف روزانه ۳ گرم کراتین) افزایش میدهد.

کراتین اکسپلود پودر

اطلاعات بیشتر

Designed & Developed by NOAD.DIGITAL Your Digital Partner